Hakkımızda

Pırlanta Sektörü’nün Duayen İsmi Rafi Roy Tüter Sektörde Süratle Büyümekte.
 
Mücevherat ve Pırlanta sektörünün devlerinden Rafi Roy Tüter, sektördeki faaliyet alanını gün geçtikçe büyüterek 115 yıllık aile mesleğini başarılı bir biçimde sürdürmekte. Türkiyede ve dünyanın çeşitli yerlerinde kamuoyuna mal olmuş müşterileri bulunan Tüter, işine duyduğu aşk ve özenle 25 yıldır Nurosmaniye Cağaloğlundaki mekanında misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor.
 
1983 yılında İstanbulda doğan Rafi Roy Tüter, 115 yıldan beri süregelen aile mesleği olan pırlantacılığı yaratıcı tasarımları ve çağa ayak uyduran yaklaşımları ile devam ettirmektedir. Tüter zanaat hayatına ilk olarak 1996 yılında başlamıştır. O günden bu güne sektörde kararlı ve azimli bir biçimde faaliyet göstermektedir. Özel tasarımları ve yaratıcı satış teknikleri ile Merve Özbey, Bircan Bali, Nil Karaibrahimgil, Pınar Altuğ ve Yasemin Sakallıoğlu gibi kamuoyunun bildiği bir çok meşhur isim pırlanta ve mücevherat alışverişlerinde Tüter’i tercih etmektedir. Aynı zamanda siyaset ve futbol dünyasından isimlerin de tercih ettiği Tüteri 26 yıldır sektörde bu kadar başarılı kılan şeylerin başında müşterilerine verdiği değer ve hizmet kalitesi gelmektedir.
 
Tüter, üstün kalitedeki tasarımlarına ek olarak Türkiyede bulunan büyük ihracatçı firmalara temin ettiği elmaslar ve stoklarla da pazar içerisinde önemli bir yeri doldurmakta. Bunun yanı sıra meşhur pırlanta devi bir çok firmaya destek olmak amacıyla onlardan ürün satın alarak pazarlamasını yapmaktadır. Bu durum bir çok firmanın dolaylı yoldan büyümesini sağladığı gibi sektörü de genişleterek pazar içerisinde yoğun bir arz yaratmaktadır.
 
Samimiyeti ve içten tavırlarıyla müşterilerine hizmet veren Tüter, müşterileriyle geliştirdiği bağlar neticesinde onların özel günlerinde hem tasarımlarıyla hem de kendiyle boy göstermektedir. Tüter, işine duyduğu aşk ve özenle 25 yıldır Nurosmaniye Cağaloğlunda bulunan ofisinde misafirlerine eşsiz tasarımları ve yaratıcı ürünleriyle hizmet vermeye devam etmekte kararlı.

"BW Store Product" was added to wishlist